اخبار

با حضور پناه ؛ یازدهمین نشست شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اردبیل برگزارشد

با حضور پناه ؛ یازدهمین نشست شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اردبیل برگزارشد
یازدهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل صبح امروز پنج شنبه هفدهم بهمن با حضور "غلامرضا پناه " معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل دراین نشست ، پیش بینی و تصویب موضوعات دستگاه های زیرمجموعه در قانون بودجه، رویکردهای جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پاسخگویی به نیازهای جامعه و ...بررسی شد .
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه گفت: شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عناون یک تعاونی نانوشته در کنار هم اقدام به فعالیت می کنند.
وی تاکید کرد: دستگاه های زیرمجموعه در کنار هم و همگام با یکدیگر برای ارایه خدمات مطلوب تر به جامعه هدف باید نقش آفرینی بکنند که این امر نیازمند تعامل و همکاری بیشتر مدیران دستگاه های در سطح استان ها است.
پناه موضوعات مرتبط با بودجه را در این نشست تشریح ودربخش دیگری اشاره کرد : بیشترین ارتباط مردمی و اجتماعی اختصاص به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یافته و امروز خدمات بزرگی از طریق این مجموعه انجام می شود.
قاسم رحیمی ، مدیرکل تعاون ، کارورفاه اجتماعی استان اردبیل دراین نشست گفت: پیاده سازی سامانه صدور مشاغل خانگی به صورت الکترونیکی در استان اردبیل جهت ارایه خدمات مطلوب تر به جامعه یکی از اقدامات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
نشست اقای دکتر پناه
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل یادآور شد: کسب 32 مدال در سطح کشور و دو مدال سطح جهانی وافتتاح 3 زمین چمن مصنوعی نشان از حمایت های ویژه در زمینه ورزش کارگری است.
وی تصریح کرد: صادرات بیش از 52 مییلیون دلار در حوزه تعاون طی یکسال گذشته و کسب 5 عنوان مقام برتر ملی در جشنواره تعاونی های برتر و بازگشت 31 شرکت تعاونی به چرخه اقتصادی از عملکرد حوزه تعاون استان اردبیل است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید